Üyelik Aidatı Ödeme

 

Aidat Ödemesi
İçin Tıklayınız

Siteniz Güvenli mi?

Ödemenizi Param POS Ödeme Sayfası aracılığı ile yapacağınız için kredi kartı bilgilerinize 3. şahıslar tarafından erişim mümkün değildir. Param POS sistemi 6493 sayılı kanun ile kurulmuş olan Turk Elektronik Para A.Ş ürünü olup, yapı olarak tüm sahtecilik önleme ve risk izleme sistemlerine sahiptir.

 

Kredi kartı bilgilerim sizin tarafınızdan kaydediliyor mu?

Hiç bir şekilde kredi kartı bilginiz tarafımızdan izlenmemekte ve kaydedilmemektedir. Param POS Ödeme Sayfası sayesinde bu bilgiler Param POS sistemi ile sizin aranızda gizli kalmaktadır.

 

Yanlış ödeme yaptım ne yapmalıyım?

TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası Merkezi ile iletişime geçerek şayet ödediğiniz tutar tahakkuk edilen borcunuzdan fazla ise kredi kartı ödemeleri iade kuralları çerçevesinde ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

 

Makbuzumu nasıl alabilirim?

TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası Merkezi veya Şubeleriyle iletişime geçerek makbuzunuzu e-posta yoluyla veya elden teslim alabilirsiniz.

 

Ödemeyi gerçekleştirdim ancak aidat borcum eksilmedi, ne yapmalıyım?

Ödeme yaptıktan sonra, aidat borcunuzun ödediğiniz miktarda eksildiğini göreceksiniz. Ancak buna karşın aidat borcunuz düşmedi ise, bu durumu e posta ve/veya telefon ile TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası Merkezine bildirebilirsiniz. Banka kayıtları incelenecek ve gerekli düzeltmeler yapılacaktır. Her hangi bir ihtilaf durumunda banka kayıtları esas alınacaktır.

 

Tekstil Mühendisleri Odası Merkezi ve Şubeleri iletişim bilgileri